“Gülen: Yeni yılda birlik beraberliğimiz daim olsun”

“Gülen: Yeni yılda birlik beraberliğimiz daim olsun”

ABONE OL
31 Aralık 2021 13:02
“Gülen: Yeni yılda birlik beraberliğimiz daim olsun”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Gülen, yeni yıl mesajında; “Yeni yıl demek, yeni bir başlangıç, yeni bir umut ve umutları yeşertmek için çok çalışmak, daha güzel bir yıl, daha mutlu, daha huzurlu bir gelecek için çok büyük sorumluluk üstlenmek demektir” dedi.

Başkan Gülen, “2021 yılı sona ererken, ülkemiz ve ilimizin daha huzurlu ve refahlı yarınlara ulaşılması konusunda ümitlerimizi daha da artırarak geleceği karşılıyoruz. Daha güzel gelecek için hepimizin dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, yeni girişim ve değişimler için fırsat olacak bu günlerde, hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmamız gerekiyor.

Birçok alanda çok önemli yatırımlar ve hizmetlerde adımların atıldığı bir yılı geride bıraktık. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi 2022 yılında da gücümüzü, zamanımızı en iyi şekilde kullanarak ülkemizi her alanda daha da geliştirmek önceliğimiz olacaktır. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla çocuklarımıza daha güzel yarınlar hazırlamak ve yeni Türkiye yolunda 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarını gerçekleştirmek için tüm gücümüzle çalışacağız.

Bu duygularla 2022 yılının birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde geçmesi ve ülkemizin kalkınma çabasına hız ve başarı getirmesi temennisi ile hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli