DOLAR 8,76150.22%
EURO 10,41970.36%
STERLIN 12,13400.45%
ALTIN 499,110,71
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 3118940,40%
Hatay
20°

AZ BULUTLU

02 00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ATSO üreticiler için Ankara’da

ATSO üreticiler için Ankara’da

ABONE OL
3 Haziran 2021 22:13
ATSO üreticiler için Ankara’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, salça üretimi yapan firmaların yaşadığı sıkıntıların çözümü için Ankara’ya çıkarma yaptı.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, AK Parti Hatay Milletvekilleriyle birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çinçin’in yanı sıra Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Yağız ve Odaya kayıtlı salça üretimi yapan üyeler Yusuf Oduncu, Nasır Mirioğlu, Kenan Güleryüz ve Ömer Kızgıntaş de hazır bulundu.


ÇİNÇİN: DERDİMİZ ÜRETİM, DERDİMİZ İSTİHDAM
Ziyarette salça üretimi yapan firmaların yaşadığı sorunlar Bakan Yardımcısı Işıkgece’ye birinci ağızdan anlatılarak çözüm için destek istendi. Konuyla ilgili ATSO Başkanı Çinçin yaptığı açıklamada, “Derdimiz Üretim Derdimiz İstihdam. Hatay Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Sayın Ayhan Yavuz ve Genel Sekreter Yardımcımız Erhan Yağız ve Odamıza kayıtlı salça üretimi yapan üyelerimiz, Yusuf Oduncu, Nasır Mirioğlu, Kenan Güleryüz ve Ömer Kızgıntaş ile birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret ettik.Bölgemizde salça üretimi yapan fabrikaların yaşamış olduğu sıkıntılar ile ilgili ayrıntılı raporumuzu Bakan Yardımcımıza sunduk. Bakan Yardımcımız konuyu yakından takip edeceğini ve raporumuzda sunmuş olduğumuz çözüm önerilerimizi dikkate alacaklarını bizlere ilettiler. Sayın Bakan Yardımcımıza, Bakan Yardımcımız ile bizleri buluşturan ve ilimizin sorunları ile yakından ilgilenen Hatay Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli
error: Kopyalama Engellendi