DOLAR 8,5609-0.01%
EURO 10,1288-0.09%
STERLIN 11,89630.01%
ALTIN 495,910,17
BIST 1.359,550.77%
BITCOIN 3374196,72%
Hatay
26°

AÇIK

02 00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Yeni ve En Doğru Haberler

COVİD-19 VERİLERİ 27.07.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 246.648
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 19.761
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 51
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 7.108
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN

PUAN DURUMU

O G P
  1. Adana Demir

    0 0 0
  2. Alanyaspor

    0 0 0
  3. Altay

    0 0 0
  4. Antalyaspor

    0 0 0
  5. Beşiktaş

    0 0 0
  6. Genişlet
  7. Karagümrük

    0 0 0
  8. Fenerbahçe

    0 0 0
  9. Galatasaray

    0 0 0
  10. Gaziantep FK

    0 0 0
  11. Giresunspor

    0 0 0
  12. Göztepe

    0 0 0
  13. Hatayspor

    0 0 0
  14. Başakşehir

    0 0 0
  15. Kasımpaşa

    0 0 0
  16. Kayserispor

    0 0 0
  17. Konyaspor

    0 0 0
  18. Ç. Rizespor

    0 0 0
  19. Sivasspor

    0 0 0
  20. Trabzonspor

    0 0 0
  21. Yeni Malatya

    0 0 0
PUAN DURUMU

BİYOGRAFİLER