DOLAR 9,59781.24%
EURO 11,12390.85%
STERLIN 13,20701.01%
ALTIN 555,661,42
BIST 1.522,390,21%
BITCOIN 5829583,70%
Hatay
12°

HAFİF YAĞMUR

15 24

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

En Yeni ve En Doğru Haberler

COVİD-19 VERİLERİ 27.10.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 26.896
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 210
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 30.542
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN

PUAN DURUMU

O G P
  1. Trabzonspor

    10 +11 24
  2. Hatayspor

    10 +11 20
  3. Beşiktaş

    10 +8 20
  4. Alanyaspor

    10 +1 20
  5. Fenerbahçe

    10 +3 19
  6. Genişlet
  7. Karagümrük

    10 +4 18
  8. Konyaspor

    10 +5 17
  9. Galatasaray

    10 +1 17
  10. Altay

    10 0 15
  11. Adana Demir

    10 0 13
  12. Başakşehir

    10 0 12
  13. Gaziantep FK

    10 -2 12
  14. Yeni Malatya

    10 -6 12
  15. Sivasspor

    10 +2 11
  16. Kayserispor

    10 -4 11
  17. Giresunspor

    10 -4 9
  18. Antalyaspor

    10 -5 9
  19. Göztepe

    10 -5 8
  20. Kasımpaşa

    10 -6 6
  21. Ç. Rizespor

    10 -14 4
PUAN DURUMU

BİYOGRAFİLER