AK Parti Samandağ'da muhtarlarla buluştu

AK Parti Samandağ'da muhtarlarla buluştu

ABONE OL
15 Mart 2021 16:08
AK Parti Samandağ'da muhtarlarla buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Samandağ İlçe Koordinatörü Hasan Arslan, Samandağ’a bağlı Batıayaz Mahallesi’nde muhtarlarla bir araya geldi.

Gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hamit Harbelioğlu, Eğitim Bir Sen Samandağ Şubesi Başkanı Umut Çam, Batıayaz Mahalle Muhtarı Doğan Halistürk, Büyükoba Mahalle Muhtarı Bayram Kılıç, Ceylandere Mahalle Muhtarı Yaşar Çolak, Çamlıyayla Mahalle Muhtarı Erhan Karakaya, Çubukçu Mahalle Muhtarı Mustafa Gündoğan, Eriklikuyu Mahalle Muhtarı Hamit Akdaş, Hıdırbey Mahalle Muhtarı Selahaddin Yeter, Kapısuyu Mahalle Muhtarı Bayram Yüksel, Seldiren Mahalle Muhtarı Şadan Kurnaz, Vakıflı Mahallesi Muhtarı Berç Kartun, Yoğunoluk Mahalle Muhtarı Osman Gücük katılım gösterdi.
ARSLAN: AK PARTİ MİLLETİN İRADESİDİR
Toplantıda konuşan AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Samandağ İlçe Koordinatörü Hasan Arslan; “Çok kıymetli başkanım, Hastanemizin değerli başhekimi, Sayın Müdürüm, Sendika Başkanımız, değerli dostlar, muhtar arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Öncelikle İl Başkanımızın hepinize çok selamı var. Burada olmak istedi ancak Yayladağ’ında bir programı olduğu için katılamadı. Keza İlçe Başkanımız semir Özdemir’de aramızda olacaktı onunda Yayladağ programına katılması icap etti. Her ikisinin ayrı ayrı sizlere selamı var. Teşriflerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Böyle bir günde vaktinizden çaldık. Hakkınızı helal edin. Sevgili İl Başkanımız tarafından bizlere bir görev verildi. Bizde bu görevi hep birlikte layıkıyla yerine getirme noktasında çaba sarf edeceğiz. Azami hassasiyet göstererek. Bizim ilk programımız burası oldu. Biliyorsunuz ki Dağbandı ve aşağı merkezi bandı olarak 42 mahallemizin 11 mahallesi burada. Takdir edersiniz ki ilk programı burada yapmak bir mesajdır. Bizde bunu yerine getirmek için buradayız. Allah’ın izniyle sevgili başkanımızın söylediği gibi bundan sonra toplantılarımız süreklilik arz edecek. Bu durum sadece bu bölgeyle alakalı değil. 42 tane mahallemiz olmak şartıyla bu toplantılarımızın devamı olacak. Ve biz çok çalışacağız. Hep birlikte elimizden geldiğince çaba sarf edeceğiz. Ve biz buna inanıyoruz. Sizin de buna inanmanızı istiyoruz. Birçok sıkıntıların olduğunu biliyorum. Muhtarlarımızda sıkıntılarından bahsedeceklerdir. Biz doğal olarak gönüllü bir şekilde ne sıkıntı varsa ne problem varsa bunu çözmek noktasında irade göstereceğiz. Bundan hepiniz emin olabilirsiniz. Bu düşünceler içerinde katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ayaklarınıza sağlık. Biz AK Partiyiz, İcraat ve Milletin Partisiyiz. Biz Birlikte Olursak Faydalı Oluruz. ” İfadelerine yer verdi.
YETER: SAMANDAĞ’DA SİYASETİ YENİDEN CANLANDIRACAĞIZ
Hıdırbey Mahalle Muhtarı Selahaddin Yeter; de yaptığı konuşmada, “Değerli İl Başkan Yardımcımıza Başhekimimize, değerli basınımıza, Sendika Başkanımıza, Müdürümüze, muhtarlarımıza ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyorum. Ak Parti olarak yeniden böyle bir toplantıyı pandemi döneminde de gerçekleştirmek bizi çok sevindirdi. Biz tabi ki pandemi kurallarına uyuyoruz ama böyle bir toplantıyı düzenlediği için Hasan beye çok teşekkür ediyorum. Bir özlemimizi gidermiş oldu. Biz Samandağ siyasetinde bir nebzede olsun pandemi döneminde birlikte düşen performansı bu hastalığın geçmesi ile de birlikte biz bunu yeniden sizlerle canlandıracağız. Buna inanıyoruz. Ben sizlere misafirperverliğinden dolayı değerli muhtarlarımıza ve Hasan Beye çok teşekkür ediyorum. Bu toplantıların devamını diliyorum. Sağ olun, var olun.” İfadelerine yer verdi.
HARBELİOĞLU: ELİMİZDEN NE GELİRSE YAPMAYA HAZIRIZ
Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hamit Harbelioğlu; “Öncelikle bu kahvaltıyı organize eden İl Başkan Yardımcımız Hasan Beye, değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hastane Başhekimi olarak sizlerle tanışmak istedim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hastane ile ilgili bir durum olduğunda hepinizin bize rahatlıkla ulaşabileceğini, her sorununuza yardımcı olmak istediğimizi belirtmek istiyorum. Bunu söylemek için söz aldım. Ayrıca Batıayazı çok beğendiğimi de söylemek isterim. Çok güzel bir yeriniz var. Tekrar söyleyeyim bir sıkıntınız olursa bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırız, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.” Dedi.
Toplantı fotoğraf çekimiyle sona erdi.

En az 10 karakter gerekli