DOLAR 18,8102 0.09%
EURO 20,3913 0.02%
STERLIN 23,1501 -0.29%
ALTIN 1.154,57-0,53
BIST %
BITCOIN 431059-0,85%
Hatay

HAFİF YAĞMUR

18 06

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Reklam
Reklam
“HESOB Başkanlar Kurulu toplandı”

“HESOB Başkanlar Kurulu toplandı”

ABONE OL
8 Aralık 2022 15:14
“HESOB Başkanlar Kurulu toplandı”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Hikmet OTUZBİR

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlar Kurulu Toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

HESOB evinde Abdulkadir Teksöz’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, HESOB Başkan Vekilleri Aziz Fatih Yılmaz, Sabit Ak ve Erol Akın, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ve ilçelerden gelen oda başkanları katıldı.

TEKSÖZ’DEN GÜÇBİRLİĞİ ÇAĞRISI

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, toplantıda, birlik ve beraberlik içerisinde tüm sorunların çözülebileceğini söyledi. Teksöz, il genelinde faaliyet gösteren oda başkanları ile yılda bir kez toplantı düzenlediklerini belirterek , “Aslına bakarsanız her gün bir aradayız. Ama mevzuat gereği bu toplantının yılda bir defa yapılması gerekiyor” dedi.

Esnafın sorunlarını çözmek için çalıştıklarını belirten Teksöz, şöyle konuştu: “Esnaf bir ülkenin ekonomisinin temelini oluşturuyor. Bizler tüm üyelerimizin sorunlarını gerekli mercilere iletiyoruz. AB hibe programları çerçevesinde projeler geliştiriyoruz. Çeşitli kurslar açarak esnafın her yönden gelişmesi ve çağa ayak uydurması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. 24 saat esnafımızın yanında ve emrinizdeyiz” dedi.

Başkan Teksöz, toplantıya katılan herkese teşekkürlerini iletti.

En az 10 karakter gerekli