Jandarma tam kapanmada sokak hayvanlarını unutmadı

Jandarma tam kapanmada sokak hayvanlarını unutmadı

ABONE OL
3 Mayıs 2021 16:20
Jandarma tam kapanmada sokak hayvanlarını unutmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde Jandarma Komutanlığı ekipleri, sokak hayvanlarına mama desteğinde bulundu, parktaki kuşlar için yem bıraktı.
Dörtyol ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında tam kapanma nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları ve kuşlar için yaşama alanlarına mama ve yem bıraktı.
Jandarma ekipleri, Yaban Hayatını Koruma ve Dayanışma Derneği (YAKORDER) iş birliğinde yaptıkları çalışmada Yeşilköy Atatürk Parkı ve Numune Evler Mahallesi Cevdet Çakmur Caddesi sahil bölgesindeki sokak hayvanları için yaşam alanlarına mama, parktaki kuşlar için ağaçların altına yem bıraktı
YAKORDER Başkanı Mustafa Özer, jandarma ekiplerine yaptıkları çalışma dolayısıyla teşekkür ederek, herkesin özellikle kısıtlama günlerinde yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarına sahip çıkmasını istedi.

İHA

HATAY’IN DÖRTYOL İLÇESİNDE JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ, SOKAK HAYVANLARINA MAMA DESTEĞİNDE BULUNDU, PARKTAKİ KUŞLAR İÇİN YEM BIRAKTI. (NECATİ İVGİN/HATAY-İHA) Hatay’ın Dörtyol ilçesinde Jandarma Komutanlığı ekipleri, sokak hayvanlarına mama desteğinde bulundu, parktaki kuşlar için yem bıraktı.

En az 10 karakter gerekli