AK PARTİ HEYETİNDEN ANTAKYA BELEDİYESİ EL SANATLARI MÜZESİNE ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN ANTAKYA BELEDİYESİ EL SANATLARI MÜZESİNE ZİYARET

ABONE OL
24 Şubat 2021 09:59
AK PARTİ HEYETİNDEN ANTAKYA BELEDİYESİ EL SANATLARI MÜZESİNE ZİYARET
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Kumlu önceki dönem Belediye Başkanı İbrahim Pac, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın ev sahipliğinde Antakya Belediyesi El Sanatları Müzesini ziyaret ettiler.

Ziyarette müzedeki eserleri, mimari yapısını, avlusundaki huzur dolu ortamı keyifle inceleyen heyet Başkan Yılmaz’a böyle güzel bir mekanı şehre kazandırmış olmasından dolayı tebrik ve teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ziyarette yaptığı açıklamada; “Şehrimizin kültürünü ve geleneksel el sanatlarını gelecek nesillere emanet bırakan ve ziyaretçilerine de huzur dolu bir ortam sunan Antakya Belediyesi El Sanatları Müzesi’ni Ziyaret Ettik. Bu eseri şehrimize kazandıran Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz’a gönülden teşekkürler.” dedi.

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise açıklamasında; “ Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızla Antakya Belediyemiz tarafından yapılan El Sanatları Müzesini ziyaret ettik. Bu güzel Tarihi Antakya evini restore ederek şehrimize kazandıran Başkanımız İzzettin Yılmaz’a teşekkür ederiz.” dedi.

Heyet incelemelerin ardından El Sanatları Müzesi avlusunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

En az 10 karakter gerekli