"Antakya Belediyesi yaraları sarıyor"

"Antakya Belediyesi yaraları sarıyor"

ABONE OL
31 Ocak 2021 13:34
"Antakya Belediyesi yaraları sarıyor"
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Antakya Belediyesi ekipleri, Hatay genelinde etkili olan yoğun yağıştan etkilenen alanlarda çalışmalarını hızlandırdı. Başkan İzzettin Yılmaz’ın koordinesindeki ekipler, HATSU’nun kazıları sonucunda bozulan asfaltı iyileştirme çalışmaları gerçekleştirdi. Ayrıca Uzun Çarşı’da da yağmur sonrasında temizlik çalışmaları yapıldı. Kurtuluş Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmalarının planlandığı gibi bugün içinde tamamlanarak yasakların sona erdiği Pazartesi günü itibariyle yolun vatandaşların kullanımına sunulacağı belirtildi. Buğdaycılar Kemiklihan Kavşağı ile Uzun Çarşı’da yoğun yağışlardan etkilenen alanlardaki temizlik çalışmaları da sokağa çıkma yasağının olduğu Pazar gününde tamamlanarak Pazartesi günü itibariyle esnafların ve vatandaşların kullanımına sunuldu.
YILMAZ: VATANDAŞIMIZIN RAHATI İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, konuyla ilgili “Antakya Belediyesi olarak her zaman görevimizin başındayız. Dün akşam etkili olan yoğun yağışlarla birlikte Hatay genelinde büyüklü küçüklü zararlar oluştu. Antakya genelinde ekiplerimiz teyakkuz halindeydi. Kurtuluş Caddesi de Antakya’mızın en yoğun caddelerinden biri. HATSU,nun kazı çalışması nedeniyle asfalt iyileştirme çalışması gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak adına Kurtuluş Caddesi’nin iki tarafından aynı anda asfalt çalışmamızı başlattık. Çalışmalarımızı ekiplerimizin de yoğun ve gayretli çalışmalarıyla bugün bitirerek yolu vatandaşlarımızın kullanımına açacağız” dedi.
TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRATLE TAMAMLADIK
Antakya’da Buğdaycılar Kemiklihan Kavşağı ile Uzun Çarşı’da gerçekleştirilen temizlik çalışmalarıyla ilgili de bilgiler veren Başkan Yılmaz, “Antakya’mızda yoğun yağışlardan en çok etkilenen Buğdaycılar Kemiklihan Kavşağı ile Uzun Çarşı’da da ekiplerimiz temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Yoğun yağışların ardından bugün ekiplerimizin gayretli çalışmalarıyla alanlarda çalışmalarımızı tamamladık. Bizler vatandaşımızın rahatı için gece-gündüz, hafta içi ve haftasonu zaman mefhumu dinlemeden çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz. Dünkü yağmurdan etkilenen ve zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, çalışmalarda emeği geçen tüm personellerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli