BAŞKAN YILMAZ ANKARA’DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN YILMAZ ANKARA’DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

ABONE OL
3 Haziran 2021 13:12
BAŞKAN YILMAZ ANKARA’DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve hizmetler hakkında istişarelerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Ziyarete AK Parti Hatay milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ve Hatay Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Şenöz ile birlikte Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz katıldı.

Heyet programları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan yardımcısı Alparslan Bayraktar’ı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’yi ziyaret etti.

Ankara’daki ziyarette ilk olarak Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile bir araya gelinerek istişarelerde bulunuldu. Bakan Kasapoğlu, Hatay’ın Antakya’nın gençlerine yönelik yapılacak yatırımları çok önemsediğini, bu konudaki hassasiyet ve desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Heyet daha sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alpaslan Bayraktar Bey’i ziyaret etti. Bakanlıkta gerçekleşen görüşmelerde istişarelerde bulunuldu. Karşılıklı hoş sohbet şeklinde geçen ziyaretlerde heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

En az 10 karakter gerekli