Bayrakçıoğlu, denetimlerini sıklaştırdı

Bayrakçıoğlu, denetimlerini sıklaştırdı

ABONE OL
23 Nisan 2021 08:40
Bayrakçıoğlu, denetimlerini sıklaştırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, hastane genelinde hizmetleri denetleyerek birimlerdeki çalışmaları yerinde inceliyor.

Artan koronavirüs vakalarının ardından denetimlerini sıklaştıran Bayrakçıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte poliklinik alanında vatandaşlara sunulan hizmetleri denetledi. Başhekim Vekili Bayrakçıoğlu, tüm personellere uyarılarda bulunarak, hastalara daha kaliteli ve mükemmele yakın hizmet verilmesini istedi.

BAYRAKÇIOĞLU’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Başhekim Vekili Bayrakçıoğlu’nun denetimleriyle ilgili hastane yönetiminden yapılan açıklamada, “Başhekim Vekili Dr. Mahmut BAYRAKÇIOĞLU, beraberindeki heyet ile birlikte hastanemizin genel alanlarına ve sağlık hizmeti sunulan poliklinik alanlarına ziyaret gerçekleştirdi.

Başhekim Vekili Dr. Mahmut BAYRAKÇIOĞLU, beraberindeki heyet ile birlikte poliklinik alanlarında halkımıza sunulan kaliteli sağlık hizmetlerini yerinde inceleyerek saha değerlendirmelerinde bulundu. Başhekim Vekili Dr. BAYRAKÇIOĞLU, yaşadığımız bu zor süreçte görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan sağlık çalışanlarımıza, gösterdikleri gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek alanlardan ayrıldı” ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli