“Dr.Bayrakçıoğlu, istişare toplantısı düzenledi”

“Dr.Bayrakçıoğlu, istişare toplantısı düzenledi”

ABONE OL
1 Haziran 2021 22:47
“Dr.Bayrakçıoğlu, istişare toplantısı düzenledi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim vekili Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, mesai saati sona ermesinin ardından hastanede genel durum değerlendirmesi gerçekleştirilmesi anlamında bir istişare toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya acil servis hekimleri katılım gösterdi. Toplantıda, hastanenin genel işleyiş ve uygulamaları interaktif olarak görüşüldü. Hekimlerin ilettiği fikirleri tek tek dinleyerek not alan Bayrakçıoğlu, edindiği notlardan önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projelerde yararlanacağını belirtti. Bayrakçıoğlu, uzun süren toplantıya katılan tüm hekimlere teşekkür etti.

BAYRAKÇIOĞLU: SIK SIK TOPLANTILAR DÜZENLEYECEĞİZ

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden toplantı ile ilgili yapılan açıklamada, “Başhekim Vekilimiz Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, geniş katılımlı toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıya Acil Servis Hekimlerimiz katılım gösterdi. Toplantıda, hastanemizin genel işleyiş ve uygulamaları interaktif olarak görüşüldü. Başhekim Vekilimiz Dr.Mahmut Bayrakçıoğlu, Hekimlerimizin öneri ve taleplerini dinlendikten sonra değerlendirmelerde bulundu. Başhekim Vekilimiz Dr. Bayrakçıoğlu, COVİD-19 Pandemi döneminde yaşanılan zor süreçte görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan hekimlerimize teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdi” denildi.
Bayrakçıoğlu, tüm katılımcılarla tek tek ilgilenerek, bu tür toplantıların sık sık gerçekleşmeye devam edeceğini belirtti.

En az 10 karakter gerekli