KADINLAR HATAY VOLEYBOL TAKIMININ ANA SPONSORU RASUS KİMYA OLDU

KADINLAR HATAY VOLEYBOL TAKIMININ ANA SPONSORU RASUS KİMYA OLDU

ABONE OL
14 Kasım 2022 20:24
KADINLAR HATAY VOLEYBOL TAKIMININ ANA SPONSORU RASUS KİMYA OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Lig’de mücadele eden Hatay Voleybol takımının 2022-23 sezonunu ana sponsoru temizlik ve kozmetik sektörünün öncü markası Rasus Kimya oldu.


Kadın istihdamını ve fırsat eşitliğini destekleyen aynı zamanda kadın çalışan oranını her geçen gün arttırmayı hedefleyen marka, kadınları sporda da desteklemeye devam ederek, Hatay Voleybol takımı ile yeni bir sponsorluk anlaşması yaptı.


Hatay’ın bir spor şehri olduğunu vurgulayan Rasus Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ovale; “Rasus Kimya Hatay Voleybol takımının her zaman en iyi yerde olmayı hak ettiğini ifade etti.
Ovale açıklamasının devamında; “ Toplumda ve sosyal hayatta kadının güçlü bir şekilde ön planda olduğu işler her zaman firmamızın önceliğindedir. Biz firma olarak spora ve sporcuya her zaman destek veriyoruz. Hatay voleybol ile yan yana olmak gurur verici. Voleybol takımına sağladığımız destek ile sporcularımızın başarılarını desteklemeye devam edeceğiz. Nitekim Hatay bir spor şehri. 2022-2023 sezonu için, birçok unutulmaz maçlar yaşatacaklarına inancımız tam. Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı her zaman en iyi yerde olmayı hak ediyor. Takımın ana sponsoru olmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. Türk sporuna katkı sağlamasını diliyorum.” şeklinde konuştu.


MAÇ OYNANDI
Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig 15. Gruptaki 6. haftadaki maçında Merinos Gaziantep Gençlik Spor Takımı’nı 3-1 yendi.
Antakya Spor Salonu’nda oynanana müsabakada ilk seti 25-15 kazanan Hatay takımı, ikinci sette rakibine 22-25 yenildi.
Hatay takımı sonraki iki setti 25-16 ve 25-18 kazanarak 3-1 öne geçerek maçtan galip ayrıldı.

En az 10 karakter gerekli