KARATAŞ: KİMSE CUMHUR İTTİFAKI’NI YIPRATAMAZ

KARATAŞ: KİMSE CUMHUR İTTİFAKI’NI YIPRATAMAZ

ABONE OL
8 Haziran 2023 11:34
KARATAŞ: KİMSE CUMHUR İTTİFAKI’NI YIPRATAMAZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hassa’da sahte hesaplar üzerinden algı oluşturulmaya çalışanlara Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, sosyal medyadan ateş püskürdü.

Başkan Karataş açıklamasında, “Bir kaç gündür sosyal medyada bir sahte hesaptan yazılan aslı astarı olmayan bir sürü ifadeler üzerine açıklama yapma gereği duydum. Cumhur ittifakı genel seçimlerde bir başarı elde etti bir ivme kazandı meclis çoğunluğunu ve cumhurbaşkanlığını necip milletimizin ve yüce Allah’ın takdiri ile tekrar aldı. Geldiğimiz noktada şimdi önümüzde bir yerel seçimler var; Cumhur ittifakı bileşenleri arasında ki ortağımız MHP seçmeninin cumhurbaşkanlığında sn Erdoğan’a vermiş oldukları destek ortada sn Erdoğan’ı ülkücü hareket sahiplendi resmen yüce Allah’ın izni ile de birbirimize bağlılığımız tüm bileşenler olarak devam edecek. Bu birliktelik Önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanlığı düşünen bir muhteremi belli ki rahatsız etmiş. Şimdi MHP ve AK Parti seçmeninin bu birlikteliğine nasıl zarar veririz ve kendimize alan açarız kaygısı ile yapılan hareketler başladı.

CUMHUR İTTİFAKI BU ALGIYA GELMEZ  

Belediye başkan aday adaylığı düşünen ilçe başkanımızın aleyhine karalama kampanyası başladı şunu demiş bunu demiş ben olayın şahidiyim demedi kardeşim kullanmadı bu adam bu ifadeleri yukarıda Allah var. Biz bu ucuz numaraları bu güne kadar yutmadık bundan sonrada yutmayacağız yapılan hareketleri paylaşımları sabırla seyrediyoruz. Elinizde ne bilgi belge video var ise lütfen yayınlayın bizde görelim aksi halde bir iftiracı, yalancı olursunuz. Biz ilçe başkanımızın yanında teşkilatımızın emrindeyiz. Bizim AK Parti ilçe başkanımızı genel merkez yetkilerimiz Hassa belediye başkan adayımızı ise cumhur ittifakı genel başkanları belirler bizde destek oluruz. Bu konu ile ilgili aramızda akit var. Kimse kendi kendine gelin güvey olmasın. Cumhur ittifakı bu algılara kulak asacak bir siyasi ortaklık değildir. Halep orda ise arşın burada bekliyoruz. Bu yazı Hassa içinde geçerlidir. Yok, hastanede neler oluyor, yok kimse hastane ile ilgilenmiyor diye paylaşımlar sadece hırsızı ve yolsuzu korumaktır. İlçe başkanı ve ben vekilim il başkanım bizler olayları biliyoruz. Cumhur ittifakına zarar verecek paylaşımlardan uzak duralım” dedi.  

En az 10 karakter gerekli