Reklam
Reklam
MİLLET İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİNDEN BAŞKAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR VE TAKDİR

MİLLET İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİNDEN BAŞKAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR VE TAKDİR

ABONE OL
1 Nisan 2021 13:54
MİLLET İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİNDEN BAŞKAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR VE TAKDİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırıkhan Belediyesi Millet İttifakı Meclis üyeleri Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a teşekkür edip Başkan Yavuz’a takdir verilmesi için öneride bulundu.

2021 Yılı Belediye Meclisi Nisan ayı olağan toplantısında gurubu adına söz alan Millet İttifakı Gurup sözcüsü ve Belediye Meclis üyesi Metin Şahin Yaptığı konuşmada; “ Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz yaptığı başarılı çalışmalarıyla teşekkür ve takdiri hak etmiştir. Gurubum adına Sayın Başkanımıza teşekkür ederim.

Özellikle Afrin Zeytin Dalı Operasyonları öncesinde, operasyonlar sırasında ve sonrasında Mehmetçiğimizin nerde ne ihtiyacı var ise gece –gündüz demeden her daim yanında olmuştur. Bunu bütün Türkiye görmüş ve şahit olmuştur.

Bunun haricinde pandemi sürecinin en başından bugüne kadar alınması gereken ne kadar tedbirler var ise hepsini fazlasıyla uygulamıştır. Hizmetler noktasında da tam bir demokrasi örneği ile hizmet etmiştir. Sayın Başkanımıza tekrar teşekkür ediyor, Meclisimiz tarafından Sayın Başkanımıza Takdir verilmesini tavsiye ediyorum. Çünkü Başkanımız bu manada takdiri hak etmiştir.” Dedi.

Metin Şahin’in konuşmasının ardından teşekkür konuşması yapan Başkan YAVUZ; “Millet İttifakının Metin Şahin kardeşim başta olmak üzere bütün Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma bu güzel dilek ve temennilerinden dolayı teşekkür ederim.

Bizler hizmeti ve bütün çalışmalarımızı tek başımıza değil siz değerli Belediye Meclis Üyelerimizle, Belediyemizin bütün personelleri ile hep birlikte yaptık. Bu vesile ile hepinize ben teşekkür ederim.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli