“Ters Altın Konak” kapanmanın ardından misafir kabul etmeye başladı

“Ters Altın Konak” kapanmanın ardından misafir kabul etmeye başladı

ABONE OL
20 Mayıs 2021 13:42
“Ters Altın Konak” kapanmanın ardından misafir kabul etmeye başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın Altınözü ilçesinde yaptırılan ve mimarisiyle vatandaşların ilgi odağı olan “Ters Altın Konak” tam kapanmanın bitmesinin ardından misafirlerini yeniden ağırlamaya başladı.
Dış yapısı ve iç yapısı ters olarak inşa edilen 2 katlı ters konak, içerisinde banyo, çocuk odası, oturma salonu, yemek masası, mutfak bulunduruyor. Hem il içinden hem il dışından yoğun ilgiyle karşılaşılan ters konak, Altınözü’nde en çok uğranılan yerin başında geliyor.
Kapanma sonrası ters konağı gezmek için Osmaniye’den geldiğini belirten Gizem Açıkbaş, “Ters evi sosyal medyadan gördüm. Hatay’da böyle bir şeyin olması çok güzel. Beğenerek geldik ve çok sevdik. Kızımla birlikte Osmaniye’den geldik. Herkesin gelmesini tavsiye ederim” dedi.
Ters eve arkadaş tavsiyesiyle geldiğini söyleyen Mert Ali Açıkbaş, “Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dörtyol’dan geldim. Gezdik ve çok güzel fotoğraflar çekildik. Çok beğendik ve herkese öneriyoruz. Her yerde bulunmayan bir şey olduğu için burada farklılık oluştu. Çok hoşumuza gitti” ifadelerini kullandı.

İHA

HATAY’IN ALTINÖZÜ İLÇESİNDE YAPTIRILAN VE MİMARİSİYLE VATANDAŞLARIN İLGİ ODAĞI OLAN “TERS ALTIN KONAK” TAM KAPANMANIN BİTMESİNİN ARDINDAN MİSAFİRLERİNİ YENİDEN AĞIRLAMAYA BAŞLADI. (DOĞANAY YİĞİTOĞLU/HATAY-İHA) Hatay’ın Altınözü ilçesinde yaptırılan ve mimarisiyle vatandaşların ilgi odağı olan “Ters Altın Konak” tam kapanmanın bitmesinin ardından misafirlerini yeniden ağırlamaya başladı.

En az 10 karakter gerekli