Yavuz; “Mahallelerimize asfalt hayırlı olsun

Yavuz; “Mahallelerimize asfalt hayırlı olsun

ABONE OL
10 Haziran 2021 13:56
Yavuz; “Mahallelerimize asfalt hayırlı olsun
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Çorum ve Gültepe mahallelerinde kısa bir süre önce yapımına başlanıp tamamlanarak hizmete sunulması ile ilgili açıklama da bulundu.

Başkan YAVUZ açıklamasında; “Değerli hemşerilerim. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar 73 mahallemizin tamamında 330 Km. asfalt yol çalışması, cadde ve sokaklarımıza 1 Milyon 750 bin metre kare parke- kilit taşı yol çalışmaları yapıp halkımızın hizmetine sunduk.

Bugün itibariyle Gültepe ve Çorum mahallelerimizin sathi asfalt çalışmalarını tamamlayıp mahalle halkımızın hizmetine sunduk. Hayırlı olsun. Kısa süre içerisin de de Ceylanlı Mahallesi Eşmişek Yayla yolunun da sathi asfalt yol çalışmalarına başlıyoruz.

Saatte 220 ton üretim kapasiteli asfalt şantiyemiz, 2. Gurup maden ocağımız ve kilit taşı üretim tesisimizle birlikte yol yapım çalışmalarını sürdüreceğiz.

Ancak hepimizin de bildiği üzere HATSU kısa bir süre içerisinde ilçemizde su şebekelerinin yenileme çalışmalarını başlatacak. Bu sebepler ilçemize genelinde yapacağımız asfalt yol ve parke – kili taşı çalışmalarımızı su şebekesi yenileme çalışmaları ile eş zamanlı yapacağız.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıllarda ilçemiz Doğalgaza kavuşmuştu. Doğalgaz alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Siz değerli hemşerilerimizin sabrı ve affına sığınarak kısa bir süre sonra en modern asfalt ve parke – kilit taşı yol ve caddelerimize kavuşacağız. Sabrınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli
error: Kopyalama Engellendi