AK PARTİ TEŞKİLATLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

AK PARTİ TEŞKİLATLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

ABONE OL
23 Haziran 2022 21:57
AK PARTİ TEŞKİLATLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim programı ‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ 7. Haftasında Hatay’da gerçekleşiyor.
AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle devam ediyor. Eğitim programı bu hafta sonu Türkiye genelinde 14 ilde ve Hatay’da ise 15 ilçenin katılımıyla 3 merkezde gerçekleşecek. Eğitimlere mahalle başkanları ve yönetimleri katılacak.
ÇAĞLARSU: EĞİTİM SIRASI MAHALLE BAŞKANLARIMIZDA
AK Parti AR-GE ve Eğitim’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şükrü Çağlarsu; “İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor.” dedi.
Ak Parti AR-GE ve Eğitim’den Sorumlu Hatay İl Başkan Yardımcısı Şükrü ÇAĞLARSU: Uzman Eğitimciler ve Dersler: Hulusi Şentürk: Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı, Coşkun Başbuğ ve Yusuf Alabarda: Siyasal İletişim ve Yeni Medya, Cemalettin Kömürcü: Kişisel Gelişim: Etkili İletişim, Nurullah Genç: Motivasyon, Eğitim Yer ve Saatleri ise 25.06.2022 Cumartesi saat:10.00’da Antakya ( Meclis Kültür Merkezi ), 25.06.2022 Cumartesi saat:10.00’da Kırıkhan ( MKÜ Konferans Salonu), 25.06.2022 Cumartesi saat:14.00’da İskenderun (Belediye Kültür Merkezi) ilçemizde Genel merkez Ar-Ge başkanlığının düzenlediği mahalle başkanları eğitim toplantıları yapılacaktır. Gerçekleşecek eğitim programımız açılış konuşmalarının ardından basına kapılı şekilde gerçekleşecektir” diye konuştu.
2095 TEŞKİLAT MENSUBUNA EĞİTİM VERİLECEK
“Teşkilat Akademisi Mahalle” Eğitim Programı AK Parti Genel Merkezi tarafından ilimizde 15 ilçe 593 mahalleyi kapsayacak şekilde 3 farklı lokasyonda gerçekleşecek. Program neticesinde toplam 2095 teşkilat mensubu eğitim verilmesi hedefleniyor.

En az 10 karakter gerekli