ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ DİNAMİK DENETİM MODELİ İLE SAHADALAR

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ DİNAMİK DENETİM MODELİ İLE SAHADALAR

ABONE OL
10 Mart 2021 10:36
ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ DİNAMİK DENETİM MODELİ İLE SAHADALAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri Covid-19 salgınının yayılımını azaltmak amacıyla İç İşleri Bakanlığınca başlatılan Dinamik Denetim Modeli kapsamında saha çalışmalarına devam ediyorlar.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ İç İşleri Bakanlığımız Koordinasyonunda başlatılan Dinamik Denetim Modeli için Antakya Belediyesi ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

Tarım İl Müdürlüğü, Antakya Kaymakamlığı ve Belediyemiz işbirliği ile yürütülen denetim çalışmaları kapsamında şehir genelinde hemşerilerimizin sağlığını korumak, salgının yayılımını azaltmak amacıyla kontrollü normalleşme çerçevesinde açılan tüm iş yerlerinde ruhsat, hijyen, maske, mesafe ve temizlik denetimleri gerçekleştiriliyor.

Denetimler kapsamında Ekinci, Saraykent, Akasya, Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, Ürgenpaşa Mahalleleri ve merkezde bulunan gıda üretim ve satışı yapılan yerlerde kurallara uyulmayan bir durumla karşılaşılmadığı, bu duyarlılıklarından dolayı cafe, restoran, pastane gibi yerlerin çalışanlarına ve işletmecilerine teşekkür edildiği belirtildi.
 

En az 10 karakter gerekli