ATSO’da iş fuarı düzenlendi

ATSO’da iş fuarı düzenlendi

ABONE OL
29 Eylül 2021 20:35
ATSO’da iş fuarı düzenlendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş fuarı düzenlendi. ATSO’nun kuruluşu olan ABİGEM ve Danimarka Mülteci Konseyi ortaklığıyla 4 yıldır faaliyet gösteren “İş Geliştirme Merkezi Projesi” kapsamında düzenlenen fuara çok sayıda firma katılırken, fuar 400 ziyaretçiyi ağırladı.


Fuara katılan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, amaçlarının fuara katılan firmaları Türk ve Suriyeli kalifiye iş arayanlar ile buluşturmak olarak nitelendirdi.


ÇİNÇİN: FUARA KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM
Başkan Çinçin, fuar ile ilgili yaptığı açıklamada, “Odamız kuruluşu Doğu Akdeniz ABİGEM ile Danimarka Mülteci Konseyi ortaklığıyla 4 yıldır faaliyet gösteren “İş Geliştirme Merkezi Projesi” kapsamında Odamız ev sahipliğinde “İŞ FUARI” düzenlendi. Fuarın amacı Pandemi döneminde ekonomik zorluklar yaşayan şirketlerimizin yeni bağlantılar kurabilmeleri ve Fuara katılan firmalarımızı Türk ve Suriyeli kalifiye iş arayanlar ile buluşturmaktır. Bu bağlamda fuara; Garanti Oto Ekspertiz, My Oluşum, Abk Büro Mobilya, Kosgeb Hatay, Fior Unlu Mamulleri, İksir Sabun Kozmetik Paketleme, Rusta Gıda Turizm, Özgümüş Mobilya, Yeşiltepe Elektrik, Ces Coşkun Mühendislik, Alkan Tabancılık, Gurme Antakya, Kaltek Makine, Stormak, Action production, WFP, Cemre Uluslararası Nak., Moon Global, Günsaldı Nak., Bulanık Group, Fly Türk, Usart Mutfak Banyo, Zeki İron Dış Ticaret, Zeyt Zeytuni, Platin Sürücü Kursu, Merkez Market katılım sağladı. Yaklaşık 400 kişinin ziyaret ettiği fuara katılım sağlayan Firmalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli