Erten Elektronik
Erten Elektronik
AV. NİDAL HÜZMELİ HİZMETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AV. NİDAL HÜZMELİ HİZMETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ABONE OL
7 Ağustos 2023 10:16
AV. NİDAL HÜZMELİ HİZMETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın yakından tanıdığı başarılı avukat Nidal Hüzmeli, avukatlık hizmetlerini yeni adresinde başarıyla sürdürüyor.

6 Şubat deprem felaketinin ardından kısa sürede toparlanan Hüzmeli, yeni ofisinde hizmetlerini daha kapsamlı şekilde sürdürüyor. Hukuksal alanda yaşanılan büyük ya da küçük sorunların etkili bir şekilde çözülebilmesi için Hataylı vatandaşlara uzman desteği sunan Hüzmeli, etkili ve kesin sonuçlar verme adına yaşanan hukuksal süreci başından sonuna kadar detaylı bir şekilde takip ve analiz ederek başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

AVUKAT NİDAL HÜZMELİ HEMŞERİLERİNİN HİZMETİNDE

Deprem felaketinden bu yana sürekli hemşerilerinin hizmetinde olan ve her yardım çağrısı yapan Hataylı hemşerisine yardım eden Hüzmeli, atlatılmakta olan zorlu süreçte yine Hataylı hemşerilerinin yanında olmaya devam ediyor. Hatay’ın yeniden ayağa kalkması sürecinde hukuki anlamda her türlü anlaşmazlıklarında danışabilecekleri Hüzmeli, elde ettiği başarılarla hukuk dünyasında ününe ün katıyor.

Hatay’ın yanı sıra ülkenin birçok bölgesinden müvekkil kitlesine hitap eden Hüzmeli, Yeni ofisinde avukatlık hizmetini geniş bir yelpazede sunarak daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

En az 10 karakter gerekli