BAKAN YARDIMCISI VEDAD GÜRGEN KIRIKHAN’DA

BAKAN YARDIMCISI VEDAD GÜRGEN KIRIKHAN’DA

ABONE OL
19 Temmuz 2023 16:17
BAKAN YARDIMCISI VEDAD GÜRGEN KIRIKHAN’DA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, kaymakam Fikret Dağ ve kurum müdürleri ile bir araya geldi.

İlçe’nin imar ve inşası noktasında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere ilçeye gelen Bakan Yardımcısı Gürgen, Kırıkhan Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda; şehrin yeniden ayağa kaldırılması noktasında gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar, imar planları, kalıcı konut ve iş yerlerinin inşası, hasarsız ve az hasarlı inşaatların devamı, yerinde dönüşüm çalışmaları gibi pek çok konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Gürgen toplantıda ’’Yapılacak olan çalışmaları Kırıkhan halkımıza göstermemiz lazım” dedi.

YAVUZ: İLÇEMİZİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Ayhan Yavuz , “Alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehrimize gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcımız Sayın Vedad Gürgen, Milletvekilimiz Hüseyin Yayman, Kaymakamımız Fikret Dağ ve İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. İlçemizin imarı ve inşası noktasında yürütülen ve planlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Şehrimizin tekrar ayağa kaldırılması noktasında bakanlığımız ve tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah el birliğiyle ilçemizi daha güçlü bir şekilde tekrar ayağa kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrasında Bakan Yardımcısı Gürgen ve beraberindekiler ilçe esnafını gezerek vatandaşların sorun ve önerilerini çözme noktasında bir dizi ziyaretlerde bulundular.

En az 10 karakter gerekli