Erten Elektronik
Erten Elektronik
BAŞKAN ÇELİK ÇALIŞMALARINA CANLA BAŞLA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİK ÇALIŞMALARINA CANLA BAŞLA DEVAM EDİYOR

ABONE OL
21 Nisan 2024 12:30
BAŞKAN ÇELİK ÇALIŞMALARINA CANLA BAŞLA DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik şehri bir an önce ayağa kaldırmak için gece –  gündüz demeden çalışmalarına canla başla devam ediyor.

Yoğun tempo ile geçen seçim sürecinin ardından mazbata ve devir teslim aldıktan sonra durmadan, dinlenmeden ve ara vermeden şehri ayağa kaldırma çalışmalarına devam eden Başkan Ömer Erdal Çelik, bir yandan esnaf ziyaretleri yaparken diğer yandan belediye birimlerinin sahada yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Çelik, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından İsmail Turan Bulvarı’nda yapılan asfalt yama ve yol onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

İsmail Turan Bulvarı’ndaki incelemelerin ardından şehrin diye ve cadde sokaklarında yine fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan yol bakım onarım asfalt yama çalışmaları ve orta refüjlerdeki bakım onarım çalışmalarını da yerinde inceledi.

Başkan Çelik, saha incelemeleri ile birlikte vatandaşları ve esnaf ziyaretlerinde ihmal etmiyor.

Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret eden Başkan Çelik, sorunları dinleyip çözümleri noktasında karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunuyor.

En az 10 karakter gerekli