Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, hizmet mesaisini gece de devam ettirdi.
Halka hizmetin gecesi gündüzü olmaz diyerek çalışmaları sürdüren Başkan Deli, çalışmaları inceleyerek bilgi aldı. Başkan Deli, incelemeler ile ilgili açıklamasında; “Bizim sadece çalışmaya zamanımız var. Dikkate aldığımız sadece çalışmalarımız. Zamanımız değerli ve önemli. Gece boyunca bitirilmesi gereken çalışmalarımızı yerinde inceleyip, garaj amirimizle yarınki planlamamızı yaptık. Hiç durmadan çalışıp, eksiklerimizi tamamlayacağız. Emekle, fedarlıkla, özveriyle, gerekirse sabaha kadar çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.
KÖŞE YAZILARI
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024