Erten Elektronik
Erten Elektronik
Başkan Eryılmaz’ın gurur günü

Başkan Eryılmaz’ın gurur günü

ABONE OL
15 Haziran 2023 09:49
Başkan Eryılmaz’ın gurur günü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz öncülüğünde yolu işgal eden tecavüzlü alanlar ve yol genişletme çalışmalarına öncelik verildi.

Samandağ Belediyesi çalışmaları kapsamında yapılan bütün yolların tam hakkını alarak geniş, refah ve modern yollar ilçeye kazandırıldı.  

ERYILMAZ: HALKIMIZ DESTEĞİNİ ESİRGEMEYECEKTİR

Başkan Eryılmaz, Samandağ tarihinin en fazla yol yapan belediyesi olduklarını belirten Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada, “İlçemize kazandırılan bu geniş ve refah yolların yapımı hiç kolay olmadı. Yıllardır işgal altında olan, aslında yola terk edilmiş ama halkımız tarafından kullanılan terasları, duvarları, çatıları sökmek, vatandaşlarımızı mağdur etmemek için yıktığımız duvarsa yenisini yapmak, çatıysa yenisini inşa etmek hiç te kolay olmadı. Peki biz bilmez miydik, böyle gelir, böyle geçer demeyi. Bilmez miydik, yolun hakkını almadan, alt yapısını yapmadan yeni yollar örmeyi. Tabi ki bilirdik. Ama Belediye Başkanımız Av. Refik Eryılmaz bütün bu zorluk ve yıpratmaları göze alarak, yolu işgal eden vatandaşlarımızın tepkilerine maruz kalmayı göze alarak, siyasi kaygı gözetmeksizin vizyonunu ortaya koydu ve Yaşar Kemal Caddesi gibi ilçemize onlarca geniş yollar kazandırıldı. Evet, Yaşar Kemal Caddesi sadece bir örnek, bunun gibi onlarca yol kazandırıldı bu memlekete. Malik Yılman Caddesi, Adana Sokak, Girne Caddesi, Berrak Sokak, Yeşil Sokak, Nil Sokak, Kemal Paşa Caddesi, Tekebaşı Girişi, Gaziler Sokak, Cengiz Topel Caddesi vb. onlarca sokak aynı vizyon ve öngörü ile halkımıza genişletilerek kazandırıldı. Çoğu çok sancılı oldu ama yola tecavüzlü alanları kaldırırken, hiç bir vatandaşımızı mağdur etmemeyi de bildik. Yaşadığımız bu büyük felakette bir kez daha gördük ki geniş yol hayat kurtarır. Samandağ Belediyesi olarak aynı vizyon ve öngörüyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Halkımızın bizi daha iyi anladığını düşünüyor, yol genişletme çalışmalarında desteklerini esirgemeyeceklerini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli