BAŞKAN GÜL: BELEN TERTEMİZ OLACAK

BAŞKAN GÜL: BELEN TERTEMİZ OLACAK

ABONE OL
4 Haziran 2023 11:08
BAŞKAN GÜL: BELEN TERTEMİZ OLACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, tertemiz bir Belen prensibi ile çalışmalarına kent genelinde devam ediyor.

İbadethanelerden mahalle temizliklerine, yol kenarındaki yabani otların temizliğinden vatandaşların talep ettiği her noktadaki çöplerin toplanmasına dek geniş bir alanda temizlik çalışmalarını yürüten Başkan Gül, temposuyla vatandaşlardan takdir görüyor. Başkan Gül, ilçeye bağlı Soğukoluk mahallesinde, Belen merkez, Halilbey ve Ekinciler sitesinde, Benlidere mahallesinde ve Müftüler Mahallesi’nde çalışma gerçekleştirildiğini belirtti.

HEDEFİMİZ VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

Vatandaşların memnuniyeti için dur durak bilmeden çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Gül, çok sayıda noktada aynı anda deneyimli ekiplerle çalışma yaptıklarını ve Belen’de asli hizmetlerin aksamadan sürmesinde ekibinin önemli rol oynadığını kaydetti.

Her biri birbirinden deneyimli ustalardan oluşan kadrosuyla kalıcı hizmet ürettiklerini kaydeden Başkan Gül, gerçekleşen çalışmalarla ilgili açıklamasında, “Müftüler mahalle camimizde bakım, onarım ve fayans döşeme çalışmamız devam ediyor.

Soğukoluk mahallemizde genel temizlik çalışması yapıyoruz. Temizlik ekiplerimiz Belen merkez, Halilbey ve Ekinciler sitesinde, genel temizlik çalışmasına devam ediyor. Benlidere mahallemizde bulunan camilerimizde, genel temizlik çalışmamızı tamamladık. Vatandaşlarımızın nerede hizmete ihtiyacı varsa biz orada hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Kent genelindeki çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar, Başkan Gül ve tüm ekiplere teşekkür ettiler.

En az 10 karakter gerekli