Erten Elektronik
Erten Elektronik
BAŞKAN GÜL ZİYARETLERDE BULUNDU, DUA ALDI

BAŞKAN GÜL ZİYARETLERDE BULUNDU, DUA ALDI

ABONE OL
13 Nisan 2024 10:57
BAŞKAN GÜL ZİYARETLERDE BULUNDU, DUA ALDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Ramazan Bayramı dolayısıyla vatandaşlara hanelerinde ziyaretlerde bulunarak hayır dualarını aldı.

İkinci kez Belen Belediye Başkanı olarak tam mutabakat ile seçilen ve Belen’i hizmetlerle şahlandırma yolunda olan Başkan Gül, İssume Mahallesinden Ömür ve Atilla Öcal ailesini, Belen Muharip Gaziler Derneği Temsilcisi Gazi Ömer İncesu’yu, şehit Emirhan Ateş’in ailesini, 2000 yılında İstanbul’da Şehit düşen polis memuru Hasan Acus’un ailesini, Şehit Polis Memuru Emirhan Şimşek’in ailesini, Halilbey Mahallesi’nde ikamet eden gazi Mevlüt Çokbilgi’yi ve çok sayıda vatandaşı hanelerinde ziyaret etti.

“BİZE EMANET EDİLEN AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Başkan Gül; “Bayramlar, bizi bir araya getiren, kalplerimizi ısıtan, sevgi dolu anlardır. Bugün, bu anlamlı gün vesilesiyle tüm hemşerilerimle bir araya gelmek, birlikte güzel zaman geçirmek, bizleri son derece mutlu ediyor. Sevgi ve kardeşliğin en güzel örneklerinden birini yaşamak üzere halk bayramlaşmamızda bir kez daha birlik ve beraberliğimizi perçinlemek, sevgi ve hoşgörü bağlarımızı güçlendirmek için bir araya geldik. Şehit ve gazilerimizin fedakarlığı ve cesareti, milletimizin gönlünde daima yaşayacak. Bizlere emanet ettikleri vatan toprağını sonsuza kadar koruyacağız. Ailelerine ve sevenlerine sabır, şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Gazilerimize de afiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerde Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz da hazır bulundu.

En az 10 karakter gerekli