Başkan Kanlı gençlere seslendi

Başkan Kanlı gençlere seslendi

ABONE OL
29 Aralık 2022 09:20
Başkan Kanlı gençlere seslendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antakya İlçe Başkanı Mehmet Kanlı, Haziran 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlere seslendi.

Kanlı, “Ülkemizin geleceğinde sizlerde pay sahibi olunuz çünkü bizim geleceğimiz ve ülkemizin teminatı sizlersiniz. Milliyetçi Hareket Partisinin milletvekilleri için üç hilalin altına mührü basınız vereceğiniz her oy bereketiyle birlikte gelecektir: Bu ülkeyi karşılıksız seven ülkücülerin sizin o tertemiz oylarına ihtiyacı var” dedi.

Gençlerin ilk kez kullanacakları oyları “tertemiz oylarınız” şeklinde tanımlayan MHP Antakya İlçe Başkanı Kanlı, “Ülkemizin geleceğinde sizlerde pay sahibi olunuz” diyerek Haziran 2023 seçimlerinde ilk kez sandığa gidecek ve oy kullanacak gençlere şöyle seslendi: “2023 seçimlerinde ilk oylarını kullanacak olan sevgili genç kardeşlerim bu ülkenin geleceğini belirleyecek en önemli seçimlerinden biri olan Haziran 2023 seçimlerinde mutlaka sandığa gidip o tertemiz olan ilk oyunuzla ülkemizin geleceğinde sizlerde pay sahibi olunuz. Çünkü bizim geleceğimiz ve ülkemizin teminatı sizlersiniz bu sebepten dolayı bir Cumhur ittifakı paydaşı Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı olarak Cumhurbaşkanlığı için Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayip Erdoğan’a Türkiye Büyük Millet Meclisi Milletvekilliği içinde bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin yol arkadaşları olan milliyetçi hareket partisinin milletvekilleri için üç hilalin altına mührü basınız vereceğiniz her oy bereketiyle birlikte gelecektir. Bu ülkeyi karşılıksız seven ülkücülerin sizin o tertemiz oylarına ihtiyacı var.”

En az 10 karakter gerekli