“Başkan Temel Şanlıurfa’da temaslarda bulundu”

“Başkan Temel Şanlıurfa’da temaslarda bulundu”

ABONE OL
18 Ocak 2023 21:09
“Başkan Temel Şanlıurfa’da temaslarda bulundu”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Hikmet OTUZBİR

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde protokol ziyaretleri gerçekleştirdi.


Reyhanlı’da ve sınırın diğer tarafında savaşın gölgesindeki mazlumlara el uzatarak takdirleri toplayan Başkan Temel, bir diğer sınır ili olan Şanlıurfa’da Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan’ı ve Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ı ziyaret etti. Dünya Yardım Derneği’ne ilgi ve alakalarından dolayı Kaymakam Erdoğan’a ve Başkan Albayrak’a teşekkürlerini sunan Temel, aynı zamanda dernek çalışmalarıyla ilgili de Halfeti’nin beyin takımı olan iki ismi bilgilendirdi. Daha fazla mazluma yardım ulaştırmak ve yardımları Hatay’ın yanı sıra Şanlıurfa’dan da Suriye tarafına iletebilmek adına gerçekleşen ziyaret sonunda Başkan Temel Kaymakam Erdoğan’a ve Başkan Albayrak’a plaket takdim etti.

TEMEL: YARDIM FAALİYETLERİMİZ SÜRECEK

Dünya üzerinde muhtaç insanlara destek sağlayabilmek için birbirinden farklı yardım faaliyeti düzenlemeye devam eden Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, kendisini son derece samimi bir şekilde ağırlayan Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan’a, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’a ve Halfeti halkına teşekkür etti. Başkan Temel açıklamasında, “Dünya Yardım Derneği olarak yardım faaliyetlerimize yeni bir cephe daha açmak amacıyla Şanlıurfa’nın siyah gülüyle meşhur Halfeti ilçesindeyiz. Bugün Halfeti halkı bize kucak açtı. Başta Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak olmak üzere bizleri ağırlayan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Nerede bir mazlum varsa Dünya Yardım Derneği de bilinsin ki oradadır. Biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli