Erten Elektronik
Erten Elektronik
BAŞKAN YAPAR KENT GENELİNDE SÜREN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

BAŞKAN YAPAR KENT GENELİNDE SÜREN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

ABONE OL
30 Mayıs 2024 23:18
BAŞKAN YAPAR KENT GENELİNDE SÜREN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Ekinci Mahallesi’ndeki temizlik çalışmalarında incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında Başkan Yapar’a, Ekinci Mahallesi Muhtarı Hikmet Tümer ve daire müdürleri eşlik etti. Ekinci Mahallesi’nde Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen temizlik çalışmalarıyla ilgili ekiplerden bilgi aldı ve istişarelerde bulundu. İncelemelerin ardından Ekinci Mahalle Muhtarlığını ve Sağlık Ocağı’nı da ziyaret eden Başkan Yapar, mahalle sakinleriyle sohbet ederek istişarelerde bulundu. Başkan Yapar, Ekinci Mahalle Muhtarı ve mahalle sakinleriyle yapmış olduğu istişarelerin ardından mahallenin ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekenlerin yapılacağını belirtti. Ekinci Mahalle Muhtarı Tümer ve mahalle sakinleri, Başkan Yapar’a ve belediye ekiplerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

KÜÇÜKDALYAN MAHALLESİ VE YENİ SANAYİ SİTESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Küçükdalyan Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yapar’a incelemeler sırasında Küçükdalyan Mahalle Muhtarı Ali Gazaloğlu ve daire müdürleri eşlik etti. Küçükdalyan Mahallesi’nde Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin yabani ot temizliği ve budama çalışmalarını inceleyen Başkan Yapar, çalışmalarla ilgili ekiplerden bilgi aldı. Küçükdalyan Mahalle Muhtarı Gazaloğlu, hizmetlerinden dolayı Başkan Yapar’a ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Yeni Sanayi Sitesi’nde Yol Onarım Çalışmaları

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Yeni Sanayi Sitesi’ndeki yol onarım çalışmalarını inceledi. Başkan Yapar, esnafın ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı Yeni Sanayi Sitesi’nde yol onarım çalışması gerçekleştirildiği ve kısa süre içinde kullanıma açılacağını belirtti. Yeni Sanayi Sitesi esnafı, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Yapar’a ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli