Erten Elektronik
Erten Elektronik
BAŞKAN YAPAR TALİMAT VERDİ UZUN ÇARŞI GÜZELLEŞTİ

BAŞKAN YAPAR TALİMAT VERDİ UZUN ÇARŞI GÜZELLEŞTİ

ABONE OL
25 Nisan 2024 14:10
BAŞKAN YAPAR TALİMAT VERDİ UZUN ÇARŞI GÜZELLEŞTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar’ın talimatlarıyla kentin ticaret merkezi ve kalbi niteliğindeki Tarihi Uzun Çarşı’da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Antakya’nın tüm unsurlarıyla ayağa kaldırılması için çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Başkan Yapar’ın talimatları doğrultusunda esnaf ve vatandaşların yoğun olduğu noktalardan biri olan Uzun Çarşı’da kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirildi. Yaz aylarına girilirken Uzun Çarşı’nın tozdan ve kirden arındırılmasını sağlayan ekiplerin çalışması takdir topladı.

ESNAF VE VATANDAŞLAR BAŞKAN YAPAR’A TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Yapar, Antakya’nın tüm cadde ve sokaklarında temizlik çalışmalarının düzenli olarak sürdürüldüğünü belirtti. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarının gece gündüz devam ettiğini belirten Başkan Yapar, şehrin ayağa kaldırılması konusunda hassas davranıldığını ve çalışmaların kent genelinde aralıksız olarak sürdürüleceğini vurguladı. 

Uzun Çarşı’da yapılan kapsamlı temizlik çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Başkan Yapar’a ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkürlerini iletti.

En az 10 karakter gerekli