Erten Elektronik
Erten Elektronik
BAŞKAN YAPAR, YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN YAPAR, YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

ABONE OL
29 Haziran 2024 00:06
BAŞKAN YAPAR, YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Güzelburç Mahallesi’ndeki yol çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Başkan Yapar’a incelemeler sırasında başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yapar, ekiplerden bilgi alarak istişarelerde bulundu. Başkan Yapar, Güzelburç Mahallesi Koç Umut Kent civarındaki yolda zemin düzenleme çalışmaları sonrası sathi kaplama çalışması yapılacağını ve kısa süre içerisinde çalışmaların tamamlanarak yolun hizmete açılacağını belirtti.

ANAYAZI MAHALLESİ’NDE İNCELEMELER

Başkan Yapar, Anayazı Mahallesi’nde hasar gören yollarda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yapar’a incelemeler sırasında başkan yardımcıları, daire müdürleri ve Anayazı Mahalle Muhtarı Murat Sahilli eşlik etti. Çalışmalarla ilgili ekiplerden bilgi alan Başkan Yapar, zemin düzenleme çalışmaları sonrası sathi asfalt çalışması yapılacak yolun kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını ifade etti.

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi İklim ve Sıfır Atık Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri, larva üreme noktalarında uçkunla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada; şehir genelindeki 95 mahallede larva üreme noktalarında uçkunla mücadele kapsamında dere yatakları ve metruk alanlarda ilaçlama çalışması gerçekleştirildiği belirtildi. Ayrıca şehrin farklı noktalarında ilaçlama çalışmalarının devam ettiği vurgulandı. Açıklama ayrıca İklim ve Sıfır Atık Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin, halk sağlığını tehdit eden sivrisinek, karasinek, sinek larvaları ve haşerelere karşı Antakya’nın 95 mahallesinde veteriner hekim ve personellerin kontrolünde düzenli olarak çalışma gerçekleştirildiği belirtildi.

En az 10 karakter gerekli