BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’IN YOLLARINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’IN YOLLARINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR

ABONE OL
14 Aralık 2022 15:01
BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’IN YOLLARINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz kurumların ilçedeki kazı çalışmaları sebebiyle bozulan yolların yenilemesini sürdürüyor.

Başkan Yavuz son bir hafta öncesinde başladığı Kurtuluş Mahallesi Şeyh Şamil caddesinde ve Barbaros Mahallesi Mareşal çakmak caddelerinin sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayıp hizmete sundu.

SATHİ KAPLAMA ASFALT – KİLİTTAŞI ONARIM VE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARINA ARA VERİLMİYOR

Başkan Yavuz yine son bir hafta içerisinde Kırıkhan’ın birçok mahallesinin cadde ve sokaklarda yapılacak olan yollar öncesinde halkın mağduriyetini gidermek için sathi kaplama asfalt, kilittaşı onarım ve asfalt yama çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Başkan Yavuz ilçede su şebekesi döşeme çalışmalarının ve abone bağlantılarının yapılıp teslim ettiği birçok mahallede gerekli yol, onarım ve yama çalışmalarını yapmış idi.

YAVUZ: İLGİLİ KURUMLARDAN HASSASİYET BEKLİYORUZ

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “İlçemize genelinde yapılan içme suyu şebeke değişimi, doğalgaz kazı çalışmaları ve kurumların çalışmaları nedeniyle yollar konusunda halkımız mağduriyetler yaşamaktadır. Her ne kadar bozulan yollarını asfaltlanması kazı yapan kurumlara ait olmasına rağmen halkımızın mağduriyetini giderebilmek Kırıkhan Belediyesi olarak bizler yapıyoruz. İlgili kurumlarımızın da aynı hassasiyeti gösterip bir an önce çalışmalarını tamamlayıp yolların yapılmasını bekliyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli