BELLİ ERKEK KUAFÖRÜ YENİDEN HİZMETTE

BELLİ ERKEK KUAFÖRÜ YENİDEN HİZMETTE

ABONE OL
9 Eylül 2023 15:55
BELLİ ERKEK KUAFÖRÜ YENİDEN HİZMETTE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ı derinden etkileyen deprem felaketi süresince gezici olarak hizmet veren Belli Erkek Kuaförü yeniden prefabrik çarşıda hizmete girdi.

Uzman kuaför Ahmet Belli’nin işletmeciliğinde İstanbul Kardeşlik Çarşısı Primall 3’te 69 no’lu prefabrik iş yerinde hizmete giren Belli Erkek Kuaförü bakımına önem veren tüm erkekleri bekliyor.

Birbirinden farklı saç şekillerini yaptırabileceğiniz, saçınızı ve sakalınızı şekillendiren Belli Erkek Kuaförü, tüm yaş grubundaki erkek müşterilerine en kaliteli hizmeti veriyor.

TÜM DOST VE MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUM

Steril bir ortamda tamamı yenilenen ürünlerle son model ekipmanlarla hizmetlerini sürdüren işletmeci Ahmet Belli, tüm erkekleri İstanbul Kardeşlik Çarşısı Primall 3’te 69 no’lu prefabrik iş yerindeki Belli Erkek Kuaförü’ne bekliyor. Usta işletmeci Ahmet Belli haber merkezimize yaptığı açıklamada; “6 şubat Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası en çok hasar alan Antakya İlçemizden bir an olsun ayrılmayarak işimizin başında olmayı hedefledik. Belli Kuaför salonumuzu İstanbul Kardeşlik Çarşısı Primall 3’te 69 no’lu prefabrik iş yerinde açarak hizmet vermeye başladım. Tüm dost ve müşterilerimizi beklerim” dedi.

En az 10 karakter gerekli