Erten Elektronik
Erten Elektronik
BOYACIOĞLU: MİLLETİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

BOYACIOĞLU: MİLLETİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

ABONE OL
9 Nisan 2024 21:24
BOYACIOĞLU: MİLLETİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu, 6 Şubat deprem felaketinden dolayı geçen sene olduğu gibi bu bayrama da buruk şekilde girdiklerini belirtti.

Başkan Boyacıoğlu mesajında: “Maalesef bu sene de Ramazan Bayramı’na, 6 Şubat’ta yaşanan ve asrın felaketi olarak nitelenen deprem afetinde kaybettiğimiz canlarımızın acısıyla giriyoruz. Bayramların acıları hafifletme, yaraları sarma, dayanışmayı artırma, kardeşliği güçlendirme zamanları olduğuna inanıyoruz. Hatay’ımızda ve 10 ilimizde büyük acılar bırakan deprem dolasıyla kalplerimizde ve zihinlerimizi hüzün kapladı. Aziz milletimizin ve devletimizin el ele seferber olarak, mağdur olan vatandaşlarımıza yardım eli uzatması bizi bir birimize kenetlenmemize vesile oldu. Bu anlayışla millet olarak bayramı deprem felaketinde ailesini, yakınlarını, sevdiklerini ebediyete uğurlayan her bir vatandaşımızın, depremzede kardeşlerimizin yanında geçirecek ve zor günleri birlikte aşacağımızı bir kez daha göstermenin gayreti içinde olacağız. Bizler Hatay’ımızın ayağa kalkması adına üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya devam edeceğiz. İnşallah bayramların bizlere verdiği dostluk, kardeşlik ve kaynaşma duyguları da kentimizin bir an önce ayağa kalkmasına katkı sağlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Birliğimizin, dirliğimizin, kardeşliğimizin daim olması, küslüklerin nihayet bulması temennisiyle tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli