ÇELİK; “HATAY VE KIRIKHAN’DA YÜZLERİ GÜLDÜRECEĞİZ”

ÇELİK; “HATAY VE KIRIKHAN’DA YÜZLERİ GÜLDÜRECEĞİZ”

ABONE OL
10 Nisan 2024 17:01
ÇELİK; “HATAY VE KIRIKHAN’DA YÜZLERİ GÜLDÜRECEĞİZ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çelik mesajında; “ Değerli hemşerilerim. 31 Mart özellikle Hatay ve Kırıkhan’ın aydınlık geleceği açısından tarihi dönüm noktası olmuştur. 6 Şubat kıyametinden sonra umutları tükenmiş medeniyetler şehri Hatay ve Kırıkhan’ın yeniden inşaa edilmesi elzem haline gelmişti.

Bu noktada bütün renkleri içerisinde kardeşçe barındıran Hatay ve Kırıkhan’lı hemşerilerimiz Hatay Büyükşehir Belediyesinde Cumhurbaşkanına, Cumhur ittifakına, Başkanı Mehmet Öntürk’e, Ömer Erdal Çelik’e inanıp güvenmiş ve kendi aydınlık geleceği açısından çok doğru ve tarihi bir karar vermiştir.

Bu vesile ile bizlere oy veren vermeyen bütün hemşerilerimize teşekkür ederim. Rabbim bizleri hemşerilerimize karşı hizmette ve şehrimizi ayağa kaldırmada mahcup etmesin.

Değerli hemşerilerim. Hizmette önceliklerimizin farkındayız. Şehrimizin 73 mahallesinin bütün sorunlarını çok iyi bilmekte ve bunun için ekipmanından proje ekiplerine kadar kısaca şehrimizi ayağa kaldırmak için gereken her türlü çalışmalarımız hazır durumdadır.

İlk hedefimiz, vatandaşlarımızı TOKİ Kalıcı konutlar ile sıcak yuvalarına kavuşturmak olacaktır. Eş zamanlı yapacağımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı da kısa sürede tamamlayıp ilçemizi üç yıl içerisinde tanınmayacak halde yaşanabilir modern bir şehir haline getireceğiz.

Bunlarla birlikte istihdama yönelik çalışmalarımız, sosyal projelerimiz, kültürel, sportif ve tarihi dokularımızın restorasyon çalışmalarını ile birlikte şehrimizi hayal edilemeyecek düzeyde kalkındıracağız.

Bütün bu hizmetlerimizi yapar iken siyasi, din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan, bizlere oy vermiş vermemiş bütün bunlara bakmadan adil ve eşit hizmet anlayışı sergileyeceğiz.

Artık daha güçlüyüz. Çünkü her zaman Hatay sevdası başka olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı hükümetimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Öntürk’ün destekleri ve bizlerin memleket sevdası, azmi, kararlılığı ve projeleri var. Hatay ve Kırıkhan’da artık yüzleri güldüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ülkemizin, Milletimizin ve bütün hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, Ramazan Bayramının İslam ve İnsanlık alemine, Ülkemize, Milletimize ve hemşerilerimize sağlık, huzur, mutluluk, birlik, beraberlik ve kardeşlik getirmesini diliyorum.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli