“Çerko ve Tecimen’den eğitim kurumlarına yakın ilgi”

“Çerko ve Tecimen’den eğitim kurumlarına yakın ilgi”

ABONE OL
14 Eylül 2021 19:15
“Çerko ve Tecimen’den eğitim kurumlarına yakın ilgi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko ve Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen Antakya’daki eğitim kurumlarına ziyaret gerçekleştirdiler.

Eğitim kurumlarının tüm sorunları ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Çerko ve Tecimen, okulların ihtiyaçlarını tek tek tespit ederek eksiklerin giderilmesini sağlıyor. Hatay’da eğitim camiasında çığır açma peşinde olan ve Hatay’a eğitimde altın çağını yaşatma prensibi ile yola çıkan müdür Mesut Çerko, okul ziyaretleri kapsamında Antakya’da devam eden okul inşaatlarında ve güçlendirme çalışmalarında Müdür Tecimen ile birlikte incelemelerde bulundular.

ÇERKO: HER TÜRLÜ İHTİYACINIZDA YANINIZDAYIZ

Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Çerko ve Tecimen, okul müdürü Ömer Levent Sekban’dan bilgi aldılar. İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko Antakya temaslarının ardından Defne’ye geçti. Defne’de Şehit Serkan Talan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Çerko, okulun çalışmalarıyla ilgili de yetkililerden bilgi aldı.

Meslek Liseleri’ne özel önem veren Çerko, her türlü ihtiyaçlarında tüm okulların yanında olduğunu belirterek ziyaretlerini tamamladı. İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Müdür Çerko ve Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, okullara çalışmalarında başarılar dilediler.(Haber: Hikmet OTUZBİR)

En az 10 karakter gerekli