Reklam
Reklam
“Çerko: Zafer Bayramı’mız kutlu olsun”

“Çerko: Zafer Bayramı’mız kutlu olsun”

ABONE OL
29 Ağustos 2021 19:37
“Çerko: Zafer Bayramı’mız kutlu olsun”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Müdür Çerko mesajında,

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı Kurtuluş Savaşı, 30 Ağustos 1922’de anlamlı bir zaferle sonuçlanmıştır. Tarih boyunca birçok başarı kazanmış Türk Milleti için dönüm noktalarından olan bu zafer, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda dahi esaret altına alınamayacağının en önemli göstergesidir.

Milletimizin sarsılmaz vatan sevgisi, bugüne dek olduğu gibi, bundan sonra da birlik ve bütünlüğümüze kastedenleri bertaraf etmeye devam edecektir.

Bu vesileyle başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını, mukaddes vatanımız için canlarını veren aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Zafer Bayramı’mız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli