Erten Elektronik
Erten Elektronik
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKAN ÖNTÜRK’Ü KABUL ETTİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKAN ÖNTÜRK’Ü KABUL ETTİ

ABONE OL
1 Mayıs 2024 08:53
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKAN ÖNTÜRK’Ü KABUL ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk kez Ankara’ya giden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’ü makamında kabul etti.

Başkan Öntürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aradan geçen 1 aylık sürede Hatay’daki gelişmelerle ilgili bilgi aktarımında bulunduğunu söyledi. Türkiye Yüzyılı programı çerçevesinde devletin tüm imkanlarının seferber edildiği Hatay’ı ayağa kaldırmak amacıyla durmaksızın çalıştıklarını belirten Başkan Öntürk, Hatay için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.

“HATAY’I BÖLGEMİZİN PİLOT İLİ YAPACAĞIZ”

Hatay’ın kalkınması için azim ve kararlılıkla çalışacaklarını da vurgulayan Başkan Öntürk ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek şehrimizin mevcut durumu ve halihazırda devam eden projeler hakkında bilgi aktarımında bulunduk. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun şehircilik misyonu gereğince Hatay’ımızı bölgenin pilot şehri yapmak üzere büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Medeniyetlerin beşiği olan kadim şehrimiz Hatay’ın ihyası ve yeniden ayağa kalkması sürecini ilk günden bu yana yakinen takip eden Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

En az 10 karakter gerekli