DEFNE DEVLET HASTANESİ’NDEN BİR İLK DAHA: ”ÇÖZÜM MERKEZİ”

DEFNE DEVLET HASTANESİ’NDEN BİR İLK DAHA: ”ÇÖZÜM MERKEZİ”

ABONE OL
5 Mayıs 2024 16:09
DEFNE DEVLET HASTANESİ’NDEN BİR İLK DAHA: ”ÇÖZÜM MERKEZİ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Defne Devlet Hastanesi Türkiye’de ilk olma özelliğindeki “Çözüm Merkezi” ile bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı.

Depremi en ağır biçimde yaşayan şehrimizde depremzedelere sunduğu sağlık hizmetinin yanı sıra bölgede faaliyette olan ilkler ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden Defne Devlet Hastanesi

hasta ve hasta yakınlarına daha iyi hizmetin sunulması amaçlanan Çözüm Masasında alanında deneyimli personeller görev yaparken uygulama ile Defne Devlet Hastanesine gelen herkes çözüm bulmadan hastaneden ayrılmıyor.

KAVVASOĞLU: ÇÖZÜM MASASI PROJEMİZ FAYDALI OLDU

Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Barış Kavvasoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamasında:” Hastanemize gelen hasta ve hasta yakınlarımızın alacakları hizmetler konusunda sorun yaşamamaları için kısa bir süre önce faaliyete geçirdiğimiz Çözüm Merkezi hizmetimiz faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızın görev yaptıkları Çözüm Merkezimiz ile alakalı almış olduğumuz önemli dönüşler ne denli doğru bir hamle yaptığımızı gözler önüne sermiştir. Bir çok branşta ilk uygulamaları ile adından söz ettirmeye devam eden hastanemizin işleyişi, randevu oluşturma, teknik konularla ilgili şikayet, talep ve önerilerin ilgili birimlere dağıtılması ve çözüme kavuşturulması için Hastanemiz Çözüm Merkezi Masasına şahsen veya WhatsApp iletişim hattımız olan 0 552 964 23 01 nolu numaramızdan başvuru yapılabilir” dedi.

AYNI GÜN MR ÇEKİMİ

Yapılan hamleler ile adından söz ettirmeye devam eden Defne Devlet Hastanesinde MR konusunda randevuları kaldırarak aynı gün çekimi yapılan MR hizmeti ile ciddi bir soruna daha çözüm kavuşturdu. “Çözüm Merkezi” ve aynı gün çekilen MR konusunda memnuniyetlerini dile getiren hastalar sunulan bu hizmetlerden dolayı Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Barış Kavvasoğlu ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

En az 10 karakter gerekli