Erten Elektronik
Erten Elektronik
DEMİREL GİDİYOR PULAT VE KAVLAK GELİYOR

DEMİREL GİDİYOR PULAT VE KAVLAK GELİYOR

ABONE OL
3 Mayıs 2024 09:37
DEMİREL GİDİYOR PULAT VE KAVLAK GELİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in istifa etmesinin ardından Hatayspor’un Özhan Pulat ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Kulüp yönetimiyle toplantı yapan Demirel bu kez daha kararlı bir şekilde istifasını yönetime sundu.

Gerçekleşen görüşmede ligin en kritik maçı olan Gaziantep FK maçı öncesi ödemelerin verilen sözlere rağmen yapılmaması üzerine Demirel’in köprüleri attığı öğrenildi. Kulüpten konuyla ilgili henüz bir resmi bir açıklama yapılmadı. Kümede kalma savaşı veren Hatayspor Pazar akşamı tabiri caizse ölüm kalım maçına çıkacak. Gaziantep FK ile oynanacak zorlu maç öncesi yaşanan bu gelişmenin takımı ne yönde etkileyeceği merak ediliyor.

ÖZHAN PULAT VE FATİH KAVLAK TAKIMI DEVRALACAK

Atakaş Hatayspor’da istifa ettiği ileri sürülen teknik direktör Volkan Demirel’in yerine Özhan Pulat’ın getirileceği bildirildi. Alınan bilgilere göre, Ömer Erdoğan’ın yardımcısı olarak Hatayspor’da iki sezon görev yapan Özhan Pulat’ın tam yetkiyle takımın başına getirileceği, yardımcısının da yine Hatayspor’da görev yapan tanıdık isim Fatih Kavlak’ın olacağı belirtiliyor. Hatayspor’u çalıştırdığı dönemde Ömer Erdoğan’ın beyni olarak bilinen Özhan Pulat’ın kulüpten ayrıldıktan sonra ilişkilerini sürdürdüğü ve yöneticilerle devamlı olarak görüşme yaptığı öğrenildi. Hatayspor’u yakından izlemeye devam eden Özhan Pulat, sezon başında Adanaspor’da kısa bir dönem görev yaptı ve şartların uyuşmaması üzerine ayrılmak zorunda kaldı. Genç teknik adamın Hatayspor’la anlaşması halinde Fatih Kavlak’ı da kulübe getireceği ifade ediliyor.

En az 10 karakter gerekli