Dünyanın gözü ona emanet “Hamit Özen”

Dünyanın gözü ona emanet “Hamit Özen”

ABONE OL
26 Ocak 2023 22:00
Dünyanın gözü ona emanet “Hamit Özen”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın yetiştirdiği ünlü ve başarılı göz doktorlarından Hamit Özen, Akademi Hastanesi’nde hastalarına şifa dağıtmaya devam ediyor.


Hataylıların yanı sıra dünyanın dört bir yanından hastaların akın ettiği Hamit Özen, gelişmiş teknikleri ustalığı ile birleştirerek kimsenin cesaret edemediği riskli ameliyatları başarıyla yaparak hastalarını sağlıklarına kavuşturuyor. Dünyanın her ülkesinden hastalarının tedavisini başarıyla üstlenen Hamit Özen, hastalarına Özel Akademi Hastanesi’nde hizmet vermeye devam ediyor. Yıllar önce gerçekleştirdiği ameliyatlarının başarısı günümüzde de süren Özen, binlerce hastayı sağlığına kavuşturmanın verdiği tecrübe ile göz alanında rahatsızlığı bulunan tüm hastaları Akademi Hastanesi’ne bekliyor.


HAMİT ÖZEN KİMDİR?
1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1995 yılında TUS sınavında Türkiye 3.sü olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Kliniğinde ihtisasına başladı. 1999 yılında ihtisas sonrasında Devlet Hastanesi sonrasında Antakya Göz Hastanesinde kurucu ortak olarak çalıştı. Göz Hastalıkları ve Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamit Özen, 22 yıllık hekimlik hayatında Hatay’da ilkleri yapan hekimlerden biri oldu. 50 binin üzerinde cerrahi vaka tecrübesine sahiptir.
(Haber: Hikmet OTUZBİR)

En az 10 karakter gerekli