En anlamlı öğretmenler günü hediyesi

ABONE OL
25 Kasım 2020 05:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL

24 Kasım öğretmenler günü nedeni ile Eğitim Bir-Sen Düzce Şubesi, öğretmenlere hediye dağıtmak yerine Hatay’da terör örgütü PKK tarafından yakılan ormanlara fidan bağışı yaptı.
Eğitim Bir-Sen Düzce Şubesi, öğretmenler gününde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Her yıl kutlanan öğretmenler gününde öğretmenlere çeşitli hediyeler alan sendika bu sefer Hatay’da geçtiğimiz aylarda terör örgütü PKK tarafından yakılan ormanlara fidan bağışı gerçekleştirdi. Düzce’de bulunan 2 bin 160 öğretmen üyeleri için Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınları ile Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı ile irtibata geçen sendika yönetimi her bir üye için Hatay’a fidan bağışında bulunmak istedi. Yapılan görüşmeler sonrasında 25 bin 488 lira vakfın hesabına gönderildi. Her bir üye içinde birer sertifika hazırlayan vakıf üyelere tek tek mail atarak verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
İHA

EN ANLAMLI ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ ÜYELERE HEDİYE DAĞITMAK YERİNE HATAY’A FİDAN BAĞIŞI YAPTILAR


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİ İLE EĞİTİM BİR-SEN DÜZCE ŞUBESİ, ÖĞRETMENLERE HEDİYE DAĞITMAK YERİNE HATAY’DA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN YAKILAN ORMANLARA FİDAN BAĞIŞI YAPTI. (ENES BEKTAŞ/DÜZCE-İHA)
24 Kasım öğretmenler günü nedeni ile Eğitim Bir-Sen Düzce Şubesi, öğretmenlere hediye dağıtmak yerine Hatay’da terör örgütü PKK tarafından yakılan ormanlara fidan bağışı yaptı.

En az 10 karakter gerekli