GÜLEN: İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

GÜLEN: İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

ABONE OL
27 Haziran 2023 12:59
GÜLEN: İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, deprem felaketinin gölgesinde buruk şekilde kutlanan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Gülen, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, “6 Şubat’ta yaşanan ve aramızdan çok sevdiğimiz binlerce hemşehrimizi alan deprem felaketinin gölgesinde bir kez daha Kurban Bayramı’na eriştik. Bizi bugünlere kavuşturan rabbimize hamd ediyorum. Birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının pekişmesine vesile olan bayramlar bizleri birbirimize daha çok bağlamaktadır. Kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, barışın ve kardeşliğin yoğun bir biçimde yaşandığı nadide günlerimizden biri olan Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın verdiği mutluluk ve heyecanı hep birlikte yaşamaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle Hataylı hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesini, aynı zamanda tüm İslam alemi için barışa, huzura ve refaha vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

En az 10 karakter gerekli