Erten Elektronik
Erten Elektronik
HALUK LEVENT ARSUZ’DA OKUL AÇTI

HALUK LEVENT ARSUZ’DA OKUL AÇTI

ABONE OL
18 Haziran 2023 13:59
HALUK LEVENT ARSUZ’DA OKUL AÇTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Haluk Levent’in başkanı olduğu AHBAP derneği tarafından yaptırılan Uluçınar İlk ve Ortaokulu’nun yeni bina açılışına katıldı.

Vali Mülkiye Başmüfettişi Mehmet Emin Bilmez, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yanmaz, Ahbap Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Levent, öğrenciler ve velileri okul açılışında hazır bulundu.

GÜVEN: OKUL İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Okulun ilçeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Asaf Güven, “ Yaşadığımız büyük depremler; evimizi, işyerlerimizi, hayatlarımızı, sevdiklerimizi bizden aldı.  Bunlardan biri de çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullarımız.

Uluçınar mahallemizde bulunan ve depremde yıkılan ilk ve ortaokulumuz, Sevgili Haluk Levent’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu AHBAP Derneği tarafından yeniden inşa edildi. Daha önce de iletişime geçtik ve ilçemize çadır, gıda ve çeşitli yardımlarda bulundu. AHBAP Yönetim Kuruluna, sevgili Haluk Levent’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ”dedi.

En az 10 karakter gerekli