Erten Elektronik
Erten Elektronik
HATAY’DA ÇOCUKLAR HBB İLE HEM EĞLENECEK HEM ÖĞRENECEK

HATAY’DA ÇOCUKLAR HBB İLE HEM EĞLENECEK HEM ÖĞRENECEK

ABONE OL
3 Mayıs 2024 23:02
HATAY’DA ÇOCUKLAR HBB İLE HEM EĞLENECEK HEM ÖĞRENECEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve UNICEF iş birliğiyle kapsamında çocukların sosyal uyumunu güçlendirmek ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bir dizi etkinlikler düzenleyecektir.

İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Hatay Çocuk Kulübünün planladığı etkinlikler, 6-10 Mayıs ve 12-17 Mayıs tarihleri arasında 10.00 ile 11.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

HBB Yerleşkesi’nde (EXPO) düzenlenecek aktivitelerde okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici atölyeler yer alacak.

Fen-doğa, akıl-zeka oyunları, , ritim-müzik-oyun, psikodrama, işaret dili, masal terapi ve el işi becerileri gibi farklı alanlarda düzenlenecek çalışmalarla çocuklar, yeni kazanımlar elde ederek yaratıcılıklarını sergileme fırsatı bulacaklar.

Etkinliklere katılmak isteyen öğrenciler, sınıf öğretmenlerinin aracılığıyla 0531 559 17 85 iletişim hattı üzerinden atölye kayıtlarını yaptırabilecekler.

HBB yetkilileri, çocukların geleceğe daha hazırlıklı ve donanımlı adımlar atmalarına destek olmak için bu tür projelerin düzenli olarak yapılmaya devam edeceğini de belirtti.

En az 10 karakter gerekli