Hatay’da deniz suyu önce çekildi sonra yeniden yükseldi

Hatay’da deniz suyu önce çekildi sonra yeniden yükseldi

ABONE OL
24 Mart 2021 08:03
Hatay’da deniz suyu önce çekildi sonra yeniden yükseldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın Payas ilçesi sahilinde denizin aniden çekilerek kayaların ortaya çıktığı ve ardından suların tekrar yükseldiği anlar vatandaşlar tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kıyıya gelen vatandaşlar, deniz suyunun çekilmesi sonucu taş ve kaya parçalarının ortaya çıktığını fark ettiler. Bir süre sahilde bekleyen vatandaşlar çekilen deniz suyunun yeniden hızlı bir şekilde yükseldiğini görerek o anları cep telefonları ile kaydetti. Manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen vatandaşlar yaşadıkları doğa olayını ilk defa gördüklerini belirtti . Vatandaşlar çekilen suların yeniden yükselmesi ile adeta akarsu gibi sahili doldurduğunu kaydetti.

İHA

HATAY’IN PAYAS İLÇESİ SAHİLİNDE YAŞANAN DENİZ ÇEKİLMESİ İLE ORTAYA ÇIKAN KAYA PARÇALARI YAŞANAN GEL-GİT OLAYI İLE YENİDEN DENİZ SUYUNUN YÜKSELMESİ İLE BİRLİKTE SULAR ALTINDA KALDI. O ANLAR SAHİLİ ZİYARET EDEN VATANDAŞLAR TARAFINDAN SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ. (FERİT SAVAŞ – NECATİ İVGİN/HATAY-İHA) Hatay’ın Payas ilçesi sahilinde denizin aniden çekilerek kayaların ortaya çıktığı ve ardından suların tekrar yükseldiği anlar vatandaşlar tarafından saniye saniye görüntülendi.

En az 10 karakter gerekli