Erten Elektronik
Erten Elektronik
HATAY’DA “ÜLKÜCÜ TAVIR” YEREL SEÇİMLERİN YILDIZI OLDU

HATAY’DA “ÜLKÜCÜ TAVIR” YEREL SEÇİMLERİN YILDIZI OLDU

ABONE OL
11 Nisan 2024 12:08
HATAY’DA “ÜLKÜCÜ TAVIR” YEREL SEÇİMLERİN YILDIZI OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Hatay’da Ülkücü Tavır, Cumhur’un Zaferi Yakın” parolası ile yola çıkan Ülkü Ocakları Hatay’da yerel seçimlere damgasını vurdu.

31 Mart yerel seçim kampanyasında Cumhur İttifakı’nın ilçe ve büyükşehir adayları kamuoyunda paylaşılır paylaşılmaz kampanya sürecine dahil olan Ülkü Ocakları, Hatay’da 15 ilçede; Erzin’den Yayladağı’na, Hassa’dan Samandağ’a kadar adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmadan Cumhur İttifakı’nın Hatay’daki zaferi için azımsanmayacak bir mücadele ortaya koydu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda, Cumhur İttifakı’nın tüm adaylarının programlarında yerini alan Ülkü Ocakları aynı zamanda sosyal medyadaki gündem çalışmalarıyla da hem adayların tanıtılmasına hem de Ülkücü Türk gençliğinin Cumhur İttifakı çatısı altında toplanmasına büyük katkıda bulundu.

BAŞKAN DÖNER CUMHUR’UN MEŞALESİ OLDU

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner katıldığı mahalle toplantıları ve mitinglerde vatandaşlarımıza yönelik hitaplarında, Cumhur İttifakı’nın vatandaşlarımız nazarında karşılık bulmasında önemli bir rol oynadı. Cumhuriyet Halk Partili bazı adayların ülkücülük istismarına karşılık;

Ülkücü, Milliyetçi Hareket Partisi’nde olur, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emrinde olur ve Cumhur İttifakı’nın çatısı altında olur ifadesi ile bu istismarın da önüne geçilmesinde önemli bir rol oynamıştır. Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı seçim sürecinde rutin programlara katılım dışında düzenlemiş olduğu gençlik buluşmaları ve sosyal medya aracılığıyla bu yıl ilk defa oy kullanacak gençlerimizi Cumhur İttifakı çatısı altında buluşturmak adına; “İlk Oyum Cumhur İttifakı’na, İlk Oyum Mehmet Öntürk’e” projesi ile Hatay’daki gençlerin büyük bir oranının sandıkta Cumhur İttifakı’nı desteklemesinde de önemli bir rol oynamıştır. Cumhur İttifakı’nın zaferini; Hatay’ın zaferi ve Hatay’ın yeniden ayağa kalkmasındaki en büyük adım olarak nitelendiren Ülkü Ocaklarının bu söylemleri de vatandaşlarımızda büyük bir karşılık bulmuştur. “Hatay’da Ülkücü Tavır, Cumhur’un Zaferi Yakın yazınız bunu bir kenara, yazınız! Demiştik” ifadelerini kullanarak haklılıklarını coşkuyla ifade ettiler.

En az 10 karakter gerekli