HATAY’I GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ

HATAY’I GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ

ABONE OL
12 Mart 2024 15:17
HATAY’I GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Samandağ’da vatandaşlara ilçeyi gerçek belediyecilik ile buluşturacaklarını söyledi.

Samandağ’da büyük ilgi gören ve sevgi gösterileriyle karşılanan Yayman, esnafları gezerek sorunlarını dinledi. Yayman’ın esnaflara sıcak yaklaşımı Samandağ halkı tarafından büyük alkış topladı.

Cumhur İttifakı Samandağ Belediye Başkan Adayı Seyit Ali Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Toysal ve MHP İlçe Başkanı Hikmet Külahlı ile birlikte Samandağ’da hizmet veren çarşı esnaflarını tek tek dolaşan Milletvekili Yayman, Samandağ’ı hizmetsizliğe terk eden anlayışın 31 Mart’ta sandığa gömüleceğini ve Samandağlı vatandaşların artık gerçekleri görmeye başladığını kaydetti.

YAYMAN: SAMANDAĞ HİZMET EDENE DESTEK VERECEKTİR

Deprem felaketinden en fazla hasarı alan ilçelerden olan Samandağ’da Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kısa süre içerisinde çalışmaların başlatıldığını ve yaraları sarmaya devam edildiğini kaydeden Yayman değerlendirmesinde; “Samandağ halkı, ilçeye yıllardır çivi çakmayan CHP zihniyetine gereken cevabı sandıkta verecektir.

Hükümetimizin Samandağ’a yaptığı yatırımlardan tüm vatandaşlarımız istifade etmektedir. İnşallah 31 Mart’ta Seyit Ali başkanımızın öncülüğünde ilçemizi gerçek belediyecilik hizmetleriyle buluşturarak yeniden inşa ve ihya edeceğiz. Samandağlı hemşehrilerimin derdi benim derdimdir diyerek tüm esnafımızı dinledik, biz de çözümlerimizi aktardık.

Vatandaşlarımız 31 Mart’ta kendilerini görmezden gelen CHP yönetimine değil, kendilerine hizmet eden Cumhur İttifakı kadrolarına destek vereceklerdir” ifadelerini kullandı.

Yayman, tüm Samandağlı hemşehrilerinden Samandağ Belediye Başkan Adayı Seyit Ali Aslan’a ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk’e destek vermelerini istedi.

En az 10 karakter gerekli