Erten Elektronik
Erten Elektronik
HBB EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETİ İLE VATANDAŞIN YANINDA

HBB EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETİ İLE VATANDAŞIN YANINDA

ABONE OL
28 Mayıs 2024 17:20
HBB EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETİ İLE VATANDAŞIN YANINDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Büyükşehir Belediyesi, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olarak sosyal belediyeciliğin öncüsü olmayı sürdürüyor.

HBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, il genelinde tespit edilen hasta veya bakıma muhtaç bireylerin yaşadıkları ortamda sağlık, bakım ve rehabilitasyon gereksinimlerinin karşılanması amacıyla anlamlı hizmetler gerçekleştiriyor.

BÜYÜKŞEHİRİN HİZMETLERİ İLE YÜZLER GÜLÜYOR

Erzin, Dörtyol, Payas, İskenderun, Arsuz ve Belen ilçelerinde depremden bugüne kadar 217 yardıma muhtaç ve engelli ile yaşlı vatandaşlara yardım eli uzatan HBB ekipleri, vatandaşların evlerinde genel temizlik, saç tıraşı ve rehabilitasyon kapsamında bakım hizmeti veriyor.

Öncelikli olarak yalnız yaşayan ya da ailesiyle birlikte yaşayan engelli, yaşlı ve yatağa bağımlı olarak sağlık sorunu bulunan vatandaşlara sağlık hizmeti veren HBB, fiziksel rahatsızlığı bulunan vatandaşlara fizyoterapist eşliğinde fizik tedavi uygulanarak daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini sağlıyor.

VATANDAŞLAR BAŞKAN ÖNTÜRK’E MİNNETTAR

Evde bakım ve sağlık hizmeti alan vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getirerek, yaşlı ve hasta olan vatandaşlara duyarlılığı için HBB Başkanı Mehmet Öntürk ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli