Erten Elektronik
Erten Elektronik
HESOB’DAN BAŞKAN ÖNTÜRK’E TEBRİK ZİYARETİ

HESOB’DAN BAŞKAN ÖNTÜRK’E TEBRİK ZİYARETİ

ABONE OL
4 Mayıs 2024 21:03
HESOB’DAN BAŞKAN ÖNTÜRK’E TEBRİK ZİYARETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği yönetim kurulu üyeleri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

HESOB Başkanı Aziz Fatih Yılmaz’ın öncülüğündeki heyette Hatay’ın ilçelerinden gelen oda başkanları da yer aldı. HBB Başkanı Mehmet Öntürk’ün Hatay halkının büyük teveccühü ile seçimi kazanmasından dolayı memnuniyet duyduklarını belirten Başkan Yılmaz, esnaf teşkilatının her daim esnaf dostu olan Başkan Öntürk’ün yanında olduğunu belirtti. Başkan Yılmaz, ziyarette yaptığı kısa konuşmada; “HESOB Yönetim Kurulu olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Öntürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Hatay’ımızın inşası ve ihyasında hayırlı hizmetler yapmasını diliyoruz. Nazik ev sahipliğinden dolayı Başkanımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ÖNTÜRK ESNAFA DESTEK SÖZÜ VERDİ

Hatay esnafının sorunlarının ve çözüm beklentilerinin de masaya yatırıldığı ziyarette geçmişten bu yana dostlukları bulunan esnaflarla irtibatını hiç koparmadığını belirten Başkan Öntürk, esnaflara yönelik çok sayıda düzenlemeye milletvekilliği döneminde de imza attığını kaydederek esnafların kalkınması için Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tüm imkanları seferber edeceklerini belirtti. Esnaflardan gelen talepleri önceliklendirdiklerinin altını çizen Öntürk, başta Tarihi Uzun Çarşı olmak üzere kentte hizmet veren tüm esnafların isteklerinin kısa sürede çözümlenmesi için talimat verdiğini söyledi. HESOB heyetine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Öntürk, Hatay’ı el birliği ile ayağa kaldıracaklarını ve seçim sürecinde söz verdiği üzere esnafların can simidi olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Öntürk, HESOB heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

En az 10 karakter gerekli